SPELDATUM 2018

Datum
April

Sön 1               Viking Line, M/S Rosella
Mån 2             Folkparken, Ljungsbro
Fre 6               Viking Line, Cinderella
Lör 7               Viking Line, Cinderella
Fre 13             Fyris Park, Uppsala
Lör 14             Nornan, Stugun, med Perikles
Fre 20             Statt, Varberg (abonnerat)
Fre 27             Folkets Hus, Skelleftehamn
Lör 28             Folkets Hus, Skelleftehamn
Mån 30           Folkets Hus, Ramvik, med Jannez

Maj 

Fre 4              Folkets Park, Mörrum, med Casanovas
Lör 5              Rotundan, Hindås
Ons 16          Birka Cruises, M/S Stockholm
Tor 17           Birka Cruises, M/S Stockholm
Lör 26           Brunnsparken, Örebro
Ons 30          Folkets Hus, Ramvik, med Perikles

Juni 

Fre 1             Viking Line, Cinderella
Lör 2             Viking LIne, Cinderella
Lör 9             Polketten, Liseberg
Sön 10          Tyllsnäs udde, Tyllsnäs
Fre 15           Blomsterhults loge, Karlstad, med Date
Lör 16           Folkparken, Gemla
Sön 17          Barva loge, Barva
Ons 20         Gröna Lund, Stockholm
Tor 21          Aspåsnäset, Krokom
Lör 23          Folkparken, Solstadström
Mån 25        Nöjesparken, Varberg
Fre 29          Logen, Käcktjärn

Juli

Sön 1           Hambologen, Kilafors INSTÄLLD PGA SJUKDOM
Tis 3             Sandvikens festplats, Frösön INSTÄLLD PGA SJUKDOM
Ons 4          Folkets Hus, Hällesjö INSTÄLLD PGA SJUKDOM
Lör 7           Hanssons loge, Långsele med Date
Tis 10          Oscars loge, Skultuna
Tis 17          Bana 6, Dansbandsveckan, Orrskogen Malung
Lör 21         Viking Line Rosella
Sön 22        Viking Line Cinderella
Mån 23       Viking Line Cinderella
Tis 24          Viking Line Cinderella
Ons 25        Viking Line Cinderella
Fre 27         Galejan Skansen, Stockholm
Lör 28         Västgård Game Fair, Västgård Kall
Sön 29        Rahms loge, Forsa

Augusti

Ons 1          Broby festplats, Broby
2-13             SEMESTER
Tis 14          Åsliden Nor, Järvsö
Ons 15        Gårdsjölogen, Gårdserud
Fre 17         Bygdegårdsföreningen, Gräsmyr med Highlights
Lör 18         Mannes loge, Svärdsjö
Sön 19        Parken, Alingsås
Tis 21          Västerhagen, Haverdal
Ons 22       Viking Line Cinderella
Fre 24         Älvstagården, Jättendal
Lör 25         Bredsele Park, Bredsele
Sön 26        Folkets Hus, Bergsåker
Ons 29       Fröjden, Jönköping med Blender


Spelplanen uppdateras kontinuerligt.